Select menu item

Daudz laimes Talsu pamatskolai 103. dzimšanas dienā!

Daudz laimes Talsu pamatskolai 103. dzimšanas dienā!
Vissirsnīgākie sveicieni mīļākajai skolai un skolotājiem ☀️ arī no absolventiem.
Īpašs paldies Renātei par atļauju dalīties ar savu pirms 18 gadiem rakstīto radošo darbu “Mana skola pēc desmit gadiem” .
Dzirdot vārdu “skola”, man prātā ienāk ne tikai ēka. Man prātā ienāk arī skolotājas un skolēni (..)
Mana skola šobrīd nav ļoti moderna. Arī liela tā nav, bet pēc desmit gadiem tā būs liela un moderna. Skolas ēkai varētu būt kādi pieci stāvi. Tai būtu interesants dizains, piemēram, interesanti balkoni un logi. Arī krāsas būs spilgtas un jautras. Skolas bēniņos būs izveidota būs izveidota atpūtas istaba, kurā būs televizors un skanēs mūzika.
Virtuvi es arī iedomājos daudz modernāku- ar bufeti un mājīgāku ēdamzāli. Ēdienu pusdienām varēs izvēlēties katrs pats. (..)
Garderobju vietā būs katram savs skapītis, kuru var iekārtot kā pats vēlas, un katram skapītim būs kods. Klasēs būs jauni soli un tāfeles, arī logi. Sporta zāle būs lielāka un inventārs būs jauns.
Apkārtnē es gribētu lielu dārzu. Arī rotaļu laukumu mazākajiem skolēniem. Gribētu arī lielu zālāju, kā arī vietu, kur nolikt velosipēdus, atbraucot uz skolu.
Citus skolotājus es negribu, bet iespējams- daudzi no tagadējiem skolotājiem vairs nestrādās.
Es vēlētos modernāku skolu, bet, lai kā tā tiktu pārveidota, es ceru, ka tagadējā aura paliks. Patiesībā arī tagad mana skola man liekas mājīga. Nevarētu teikt, ka es uz skolu eju kā uz otrām mājam, bet kā uz mīļu un pazīstamu vietu gan.
/ Talsu pamatskolas 6. b klases skolniece Renāte Krauze/