JAUNUMI

"Latvijas skolas soma"
21. maijā Talsu pamatskolā koncertlekciju “Ar mūziku pavasarī" sniedza "Dziesmu skolas" dalībnieki un viņu pedagogi- Baiba Veismane- Rezonga un Egita Ķīviča. 
Skolēni iepazina ārzemju un latviešu komponistu skaņdarbus. Ar pavasarīgu vieglumu jaunieši izdziedāja tuvas, mīļas un reizē arī sarežģītas dziesmu melodijas. 
Pasākums notika programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.
Lepojamies!
Šodien Talsu pamatskolas 5. un 8. klašu komandas 
varēja pārbaudītu savu erudīciju dažādos ar apkārtējo vidi saistītos jautājumos, uzzināt daudz jauna un interesanta par procesiem, kas notiek mums apkārt un saprast, kā mēs varam padarīt pasauli zaļāku. Skolēni aktīvi piedalījās aizraujošā, izzinošā pasākumā Dabas diena. Kopvērtējumā 8. kl. komanda ieguva 1. vietu.
Mājas darbu konkursā 3. vietu ieguva 8. klases skolnieces Ilonas Grigorjevas darbs, oriģināls priekšmets mājsaimniecībai no otrreiz izmantojamām lietām.
Lepojamies!
"Skills Latvia 2019"
Talsu pamatskolas 8.-9. klašu skolēni 8. maijā apmeklēja karjeras attīstības atbalsta pasākumu "Skills Latvia 2019", Ķīpsalas izstāžu centrā. Izglītojamie iepazina profesiju daudzveidību, izglītības iespējas, vēroja labākos jaunos profesionāļus, kuri demonstrēja savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus. Pasākums notika projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0/16/I/001 ietvaros. 

Talsupamatskola

Talsupamatskola

Jaunākais GALERIJĀ

MEKLĒ MŪS ŠEIT:

KONTAKTI:

TALSU PAMATSKOLA
Gaismas iela 1, Talsi
LV-3201
Tel.: 63291842
E-pasts: talsupamatskola@talsi.lv

ATRAKSTI MUMS: