JAUNUMI

Lieldienu kauss

Talsu pamatskolas saimei Lieldienu pasākums jau notika 18. aprīļa pēcpusdienā. Skolēni veidoja jauktas komandas, lai kopā ar Lieldienu zaķiem, 9. klašu skolēniem, pārbaudītu savu erudīciju karjeras jautājumos. Vilkmuižas ezera parkā katrai komandai bija jāatrod un jāatrisina 40 dažāda veida uzdevumi. Galveno balvu, Lieldienu kausu, ieguva Lieldienu zaķa komanda ar devīto kārtas numuru. 
Parādīt savas prasmes un iemaņas roku veiklībā skolēni varēja arī piedaloties Kendama turnīrā. Kendama sacensību iniciatori bija mūsu skolas skolēni, un tajās piedalījās piecpadsmit zēni un viena meitene. Savu meistarību triku parādē apliecināja 5. klases skolnieks Rinards Grišuls.
ŠĪ bija lieliska iespēja komandām sadarboties, vingrināt prātu un rokas, krāsot un ripināt Lieldienu olas, taču pats galvenais - izkustēties svaigā gaisā un gūt daudz pozitīvu emociju.

Priecājamies un lepojamies!
7. klases skolniecei Mārai Lienītei Makstniecei Starpnovadu skolu angļu valodas olimpiādē 3. vieta! Paldies skolotājai Lolitai Lipskai Meijerei par ieguldīto laiku un darbu.
Laikmetīgās dejas izrāde"3D par telefoniem"
16. aprīlī projekta " Latvijas skolas soma" ietvaros Talsu pamatskolas 7. un 9. klašu skolēniem bija iespēja iepazīt dejas mākslu un vērot interesantu priekšnesumu. Laikmetīgās dejas izrāde "3D par telefoniem" piedāvāja veidus, kā izvērtēt jebkuru jautājumu – šoreiz telefonu izmantošanu, tā ietekmi un sekas – gan pozitīvās, gan negatīvās.

Talsupamatskola

Talsupamatskola

Jaunākais GALERIJĀ

MEKLĒ MŪS ŠEIT:

KONTAKTI:

TALSU PAMATSKOLA
Gaismas iela 1, Talsi
LV-3201
Tel.: 63291842
E-pasts: talsupamatskola@talsi.lv

ATRAKSTI MUMS: