Select menu item

Projekts eTwinning 5.-7. klasēm

Talsu pamatskolas 5.-7. klašu skolēni uzsāk eTwinning projektu sadarbībā ar Turciju, Poliju, Lietuvu, Rumāniju un Horvātiju. Projekta “Mūsu drosme ir mūsu valoda” mērķis ir lietot un arī uzlabot skolēnu svešvalodas zināšanas un IT prasmes, kā arī iegūt draugus citās Eiropas valstīs, veidojot radošus kopdarbus un tiekoties tiešsaistēs.

  Dokumenti:

  1) Darba plāns pa mēnešiem

  2) Projekta koordinatori no 12 skolām

  3) Sanāksme 27_12_2021

  Janvāra mēnesis projektā – Logo

  Projekta aktualitātes:

  Talsu pamatskolas 5.-7. klašu skolēni mācību gada laikā sekmīgi piedalījās eTwinning projektā “Our Courage is Our Language,” un astoņi mūsu skolēni paveica lielāko daļu no izvirzītajiem uzdevumiem.

  Projekta dalībniekiem bija iespēja attīstīt pašvadītas mācīšanās prasmes, uzzināt jaunu informāciju par iesaistīto dalībvalstu kultūru un tautas tradīcijām, mācīties par drošu interneta lietošanu, apgūt jaunas tehnoloģijas un lietot rīkus radošo uzdevumu veikšanai, sarakstīties ar ārzemju partneriem, veidot kopējas elektroniskās grāmatas par dalībvalstu kultūras svarīgākajām iezīmēm, gatavot ēdienus un veidot kopīgu pavārgrāmatu, piedalīties vairākos konkursos un tiešsaistes semināros, kā arī izvērtēt padarīto.

  Aprīļa mēnesī projektā iesaistītie skolēni strādāja pie “Cook Book” jeb pavārgrāmatas izveidošanas, kurā skolēni no visām dalībvalstīm kā fotostāstu publicēja savas izmēģinātās un angļu valodā izveidotās receptes.

  Paldies Talsu pamatskolas projekta dalībniecēm Helēnai Feiferei, Denīzei Gavarei, Evelīnai Ozolai, Paulai Garselei un Annai Laizānei par atsaucību un pavasarīgo ēdienu aprakstiem, kas tiks publicēti projekta pavārgrāmatā.

  Helena.png
  Paula--scaled.jpg
  Evelina.jpg
  Paula-scaled.jpg
  Anna.png
  Denize.jpg

  No skolēnu sūtīto kartiņu un vēstuļu kolāžām tika pagatavota interaktīva tiešsaites puzles spēle- aicinām izmēģināt!

  Spēlētājs var izvēlēties puzles gabaliņu skaitu.

  www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=2e456985a06d

  Pjedestals.jpg
  Letters-jigsaw-speles-noformejums.jpg

  27. martā skolēni darbojās starptautiskajā projektā eTwinning projektā “Our Courage is Our Language”un parādīja labus rezultātus zināšanās par Eiropas valstu kultūras bagātībām.

  Viktorīnā par Turcijas, Rumānijas, Polijas, Lietuvas, Bulgārijas, Horvātijas un Latvijas valstu kultūras tradīcijām 27. martā piedalījās 53 skolēni no visām projektā iesaistītajām valstīm.

  Talsu pamatskolas bērni visu viktorīnas laiku atradās rezultātu tabulas augšdaļā.

  Konkursā piedalījās Reinis Kurāts, Nikola Šponberga, Paula Garsele, Anne Laizāne, Evelīna Ozola, Denīze Gavare, Emīls Krāģis, Anne Annija Brāle un Helēna Feifere.

  Pirmās trīs vietas bija skolēniem no Latvijas- mūsu projekta dalībniekiem Annai Laizānei, Evelīnai Ozolai un Denīzei Gavarei.

  Annu Laizāni čatiņā apsveica daudz daudz bērnu un skolotāju no visām projekta vakstīm valstīm. 🙂

  Mūsu skolēni bija rūpīgi gatavojušies.

  PALDIES JUMS!

  Projekta vadītāja Talsu pamatskolā Lolita Lipska-Meijere
  Foto- Denīze Gavare, Anna Laizāne un Evelīna Ozola bija labi sagatavojušās viktorīnai par Eiropas valstu kultūras iezīmēm.

  Ekranuznemums-2022-03-28-125039.png
  Ekranuznemums-2022-03-28-124828.png
  27_03-viktorina-scaled.jpg

  6. februārī projektā “Our Courage is Our Language” skolēni no visām dalībvalstīm piedalījās tiešsaistes seminārā par drošu interneta lietošanu, kā arī iepazīstināja ar sevi un savām interesēm.

  Talsu pamatskolas skolēni uzstājās droši un pārliecinoši.

  Projekta skolotāji turpina darbu pie droša interneta metodisko materiālu veidošanas.

  Projekta koordinatore Talsu pamatskolā Lolita Lipska-Meijere.

  Ekranuznemums-2022-02-06-192518.png
  Ekranuznemums-2022-02-06-192032.png
  Ekranuznemums-2022-02-06-191055.png
  Ekranuznemums-2022-02-06-190251.png