Select menu item

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt 2023.

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt 2023.

19.oktobrī Rīgā, Ķīpsalā Nupat noslēgusies lielākā Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt 2023, iedvesmojot vairāk kā 6500 jauniešus no visas Latvijas sekot saviem sapņiem un nebaidīties veidot savu biznesu ,viņu skaitā arī  piedalījās četri jaunie uzņēmēji no Talsu pamatskolas- Jauno uzņēmēju skolas Roberts Roga, Anna Roga, Darija Veide, Helēna Feifere.

Ar spilgtiem pieredzes stāstiem, panākumiem un padomiem dalījās veiksmīgi uzņēmēji, jauno tehnoloģiju pazinēji un radošo industriju pārstāvji,kā “AgencyJR “’Gundega Skudriņa “Skudras metrapole”, Sindija Legzdiņa airBaltic otrā pilote, Ēvalds Urtāns “PitchPatterns un asya. ai “dibinātājs ,OZOLS u.c.

Talsu pamatskolas jaunieši varēja satikt jaunus draugus jaunos uzņēmējus no Jūrmalas Aspāzijas pamatskolas ,dalīties uzņēmējdarbības pieredzē, dibināt jaunus kontaktus . Talsu pamatskolas jaunieši piedalījās dažādās aktivitātēs ,izspēlēja spēli kopā ar Valsts ieņēmumu dienests, Konkurences padome un KNAB / Anti-corruption Agency of Latvia pārstāvjiem, spēlējot spēles un diskutējot ar pasākuma dalībniekiem, stāstām par godprātīgas uzņēmējdarbības nozīmi, krāpnieku atpazīšanu un citām aktuālām tēmām ,uzzināja par RTU zemūdens izveidoto dronu, pētniecības iespējām skolēniem , izmēģināja Maģisko gudro spogulīti.